...

O nas

Cześć! Z tej strony Wojtek i Kuba – bracia, którzy są zafascynowani czworonożnymi przyjaciółmi. Naszą pasją od zawsze były zwierzęta. Chociaż skończyliśmy budownictwo na PŁ oraz kierunki związane z ekonomią na uczelniach warszawskich, naszą przyszłość postanowiliśmy związać właśnie z pupilami. To one sprawiają, że w życiu każdego człowieka pojawia się radość i miłość.
 
 
Sami jesteśmy właścicielami psów. Wiemy, co to oznacza i jak ważni są ci członkowie rodziny. Mamy nadzieję wspierać wszystkich właścicieli czworonogów, dostarczając im artykuły najlepszej jakości. Żywią się nimi również nasze psy, dlatego wiemy, że produkty, które oferujemy zapewniają zbilansowaną dietę wpływającą pozytywnie na zdrowie i kondycję zwierzaków.
 
 

Dlaczego warto nas wybrać?

Szeroki wybór produktów

Posiadamy w naszym asortymencie wiele propozycji dopasowanych dla każdego zwierzaka. Od zabawek po wysokiej jakości karmy.

Produkty wysokiej jakości

Starannie wybieramy asortyment naszego sklepu. Szczególną uwagę przykładamy producentom regionalnym oraz tym, których karmy nie pozostawiają niczego do życzenia

Subskrypcje na produkty

Nowy poziom wygody oraz atrakcyjne zniżki zapewnią subskrypcje produktów. Dzięki nim regularnie otrzymasz swoje produkty w najlepszej cenie!

Dostawa już w 24 godziny

Wiemy, że nasi klienci z niecierpliwością czekają na swoje zamówione produkty i dokładamy wszelkich starań, aby znalazły się u nich już w 24 godziny!